3.1.2010 0:42 Rekonstrukce dessu už je v celku hotova ale dodělávám menu a už na tom dělám asi 3 hodky a anvic mi to blbne tak to dodělám zítra. PP

Červenec 2009

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 9.díl

30. července 2009 v 22:45 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Nick:
Dnes byl můj den D! Čeká mě rande sDemi! Nebýt Annie tak bych tu asi takhle před zrcadlem nestál a díval se jak vypadám:D.Fakt je to úžasná sestřenka.Sice měla včera nějaký trable sJoem ale no co to je jenom mezi nima. Je fakt divný že Joe na ní řval jak ji miluje!Ten Joe se snad už nikdy nenapraví :D - prostě můj šílený bratr.Jsem rád že jsem klidné dítě :D.No co teď nemůžu řešit ty dva.Ještě jednou jsem se prohlídl jak vypadám a zavolal Ann a ještě všechno překontroluje.Ta přišla sněkolika lahvičkami (myslím že to byli nějaké pánské parfémy) vruce a šla rovnou ke mně. "Tak jsem tady a sehnala jsem ti několik parfémů a ty si vyber který ti bude vonět nejvíc."řekla mi a položila lahvičky na postel.Vybral sem si hned tu první lahvičku a neřešil jestli mi voní nebo ne prostě jsem věřil Annie a vůbec mě nenapadlo že by to mohla být nějaká otřesná vůně. "Tak co sis vybral?" zeptala se mě po chvilce. " No hned tu první lahvičku" odpověděl jsem. "Jo a jak ti voní? Zkoušels jí?" zeptala se mě pro jistotu. "No ne ale já ti věřím a doufám žes nenabrala nějaké smrady :D!" řekl sme ji a mile se na ni usmál. "No já nwm Nicku. Nikdy nevíš co jak voní když to nevyzkoušíš!" řekla mi varovně. "Dobře já ji teda vyzkouším!" vzal sem tedy voňavku a nastříkal ji do prostoru. "Aaa kiwi to voní hezky! Snad nemá Demi na kiwi alergii!" potom sem ji nastříkal smírou na sebe a už jsem byl připraven.Annie si mě potom prohlídla udělala menší úpravy a mohl sem jít. "Neboj Nicku dopadne to dobře! Ničeho se nemusíš bát! Hlavně se nepřetvařuj to je to nejhorší co můžeš udělat! Prostě bud svůj!" dala mi poslední rady a pak mi dala pusu pro štěstí na tvář.Zhluboka jsem se nadechl a vyrazil.Musel sem si půjčit tátovo auto.To ste měli vidět jak ho Annie přemlouvala! Prosila ho i na kolenou :D! Fakt nevím co bych si bez té holky počal !
Annie
Teda dneska byl náročný den.Nickovi sem sice voňavky sehnala vpohodě ale měla jsme obavy že si nevědomky vybral voňavku po pratetě Earl! Ta si ty voňavky vyráběla sama a nechtějte vědět zčeho! Hodně se mi ulevilo když Nick do prostoru nastříkal nějakou voňavku a zjistil že to voní jako kiwi! Ufff!No nic půjdu svolat všechny abych se dozvěděla něco víc! Hodně by mě zajímalo jakto že mi rodiče neřekli že mí bratranci jsou právě JB!
Nick
Tak sem tady!Zhluboka se nadechnu a jdu k jejímu zvonku!Stojím před dveřmi.Náhle mě napadnou otázky jako: Co když ale nebude chtít jít.Co když se ji nebude líbit vté restauraci?Co když…Stop! Nicku tím se ted nezabívej! Bude to vpoho! "Ding Dong" zazvonil zvonek a otevřela mi celá rozzářená Demi. "Ahoj Nicku!" pozdravila mě a obejmula. Najednou se ale něco zvrtlo! Demi začala…
Pokráčko příště

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 8.díl

20. července 2009 v 15:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Stál tam úplně opilý Joe který se opíral o Nicka a zpíval si! "Pane bože co se stalo?" zeptala jsme se vyděšeně Nicka. "No já nevím! Joa prostě něco chytlo a úplně do sebe nalíval panáky jak sme byli na diskotéce."řekl a už vedl Joa po schodech nahoru.Tam sme ho položili na mojí postel.Přinesla jsem mu kyblík kdyby náhodou se mu chtělo blinkat.Potom sem šla do kuchyně mu udělat hodně silné kafe.Slyšela jsem jak ze shora furt něco řve.Když bylo kafe hotové šla jsem s ním nahoru a otevřela dveře od pokoje.tam Joe furt řval "Annie miluji tě a omlouvám se ti co jsem udělal!".Nick s Kevinem na něj jenom překvapeně zírali a když sem přišla do pokoje okamžitě se podívali na mě a ptali se mě jestli o tom nic nevím. "Ne opravdu o tom nic nevím! Nevím jak to Joa mohlo napadnout! Vždyť jsme příbuzní! NO ale co on jenom blábolí nesmysly.Vždyť je opilí!" vysvětlila jsem klukům a vrazila celá vytočená Joeovi kafe do ruky. Potom jsme poprosila kluky at se o Joea postarají že já dnešní noc budu spát v obýváku. "Ne neodcházej Annie! Bude se mi stýskat!" škemral Joe. "Sakra Joe nech už toho!" zařvala jsem na něj a zabouchla za sebou dveře.Teda nevěděla jsem že to bude tak vážný.Však co na mě tak zajímavého vidí?no už sme to neřešila a šla se konečně vyspat.
Joe:
Dneska sem Annie řekl c k ní cítím.Vím je to totální blbost ale ona je tak úžasná!ty oči,ta postava,ten smysl pro humor,ty vlasy prostě se mi líbí celá!Jak pro ní přišel pro ní Adam tak sem byl vzteky bez sebe!Jak sme byli s Nickem na té diskotéce vůbec sen neměl chuť si zatancovat.Celou dobu sem byl u baru a dával si panáky.Měl jsem takový vztek ale potom sem se uklidnil(no nwm když jsme se opil:D).Potom si už jenom pamatuju jak mě Nick vede domů a jak sem řval přes celé kolo že Annie miluju!Asi to zrovna nebylo moc pro ostatní příjemné ale já se prostě potřeboval vyřvat!Ráno sem se vzbudil v Annieině posteli a porozhlédl se kde jsou ostatní.Kevin s Nickem spali jak mimina ale jen Ann nebyla v pokoji.Podíval jsem se kolik je.Bylo teprve 6 tak sem ještě na chvíli usnul.
Annie
Ráno sem se vzbudila celkem brzo protože bylo teprve 7 ráno a já obvykle vstávám až v 11 a to je čas přesně na oběd.Rozhodla jsem se že udělám všem snídani.Tak sem se ke klukům potichu vkradla do pokoje a vzala si oblečení.Potom sem se v koupelně převlékla a šla si pro peněženku.Jak sem vešla z koupelny do pokoje tak se mě Joe zeptal "Kam jdeš takhle brzy po ránu?" "Do obchodu pro snídani." odpověděla jsem a pokračovala v cestě. "Můžu jít s tebou?" zeptal se "NO já nevím."řekla jsem protože jsem zrovna dvakrát nechtěla aby šel se mnou ale na konec jsme řekla "Dobrá ale žádné kraviny!".Joe teda vstal a převlékl se do čistého.Potom sem ještě seběhla dolů do kuchyně a vzala z kasičky pár dolarů na víc.Vzala jsem klíče a už sme mohli jít.Cestou se mi Joe omluvil a slíbil mi že už to nikdy neudělá! "Dobře" řekla jsem a odpustila mu.Domů jsme přišli každý s dvěma plnýma taškami v ruce a vybalili jsme snídani.NO to tu voní řekl rozespalý Nick který šel právě dolů na snídani.Jak sme všechno připravili tak přišli i ostatní a společně sme se nasnídali.Potom jsem si vzpomněla že má dneska Nick rande s Demi tak mu musím pomoct J
Pokráčko příště! Já vím tenhle díl nic moc ale došly mi nápady

Kopírujte se zdrojíkem !!!


FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 7.díl

10. července 2009 v 15:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
"No víš mě se líbí.." ne to ti neřeknu. "Dělej už si to nakousl! Tak to teď dokonči!"řekla jsem mu ať mi to hezky vyklopí jenže to jsem nejspíš neměla dělat! "No tak dobrá ale nesmíš to nikomu říct!" řekl. "NO jasně!" přísahala jsem. "no takže mě se líbíš TY!" řekl Joe a trochu znervózněl. "Cože já? JOe zbláznil ses? Vždyť jsme příbuzní!"celá překvapená jsem tohle Joeovi vyklopila a chtěla jsem pokračovat dál.Jenže to sem nestihla protože si mě ke mně Joe přitáhl a začal mě líbat!Chtěla jsem se odrhnout ale nešlo to!Podlehla jsem tomu! Potom mi ale došlo co se děje a rychle jsem se od Joa odtrhla! "Co blázníš?" vypadlo ze mě. "Promiň nemohl jsem si pomoct ! si tak prostě okouzlující!" řekl a sklopil hlavu k zemi. "Joe ale tohle fakt nemůžeme! Jsme příbuzní a navíc já už mám kluka! Fakt promiň ale tohle prostě nejde!" řekla jsem a už sem rychle šla do jídelny na večeři.
Celou večeři jsem se na Joa nemohla ani podívat!Po večeři jsem šla umýt nádobí. Potom mě ze zadu někdo objal.Já se podívala a byl tam Joe. "Co zas blbneš vzdyt sem ti říkala že to prostě nejde! řekla jsem naštvaně. "Já vím já sem se ti přišel omluvit!" řekl a snažil se mi dát pusu. "Dobře tak se mi omluv a myslím si že by to šlo i bez pusy ne?!"vyjela jsem na něj. "Dobře omlouvám se! Jsem opravdový pitomec!Vážně se omlouvám! Se sestřenicemi se prostě nechodí! Stačí?" " Úplně!" řekla sem, domyla poslední talíř a šla do svého pokoje.Tam sem se podívala na mobil jestli mi někdo nevolal.Měla jsem 2 zmeškané hovory od Adama.Zavolala jsem mu a ozvalo se "Haloo,ahoj Annie.NO konečně kdes byla?" "Promiň zlato myla jsem nádobí a neslyšela jsem mobil. Co potřebuješ broučku?" "No chtěl jsem tě slyšet.Nemůžu bez tebe vydržet! Chtěl sem se proto zeptat jestli bys tedkom nešla do parku se projít že bych pro tebe přišel" "Dobře tak za 15 minut bud u mě já se zatím obleču.Už se těším!" a típla jsem mobil. Protože bylo venku celkem teplo i přes večer tak sem si na sebe vzala modré šaty a k nim ty kecky které sem měla na našem prvním rande s Adamem xD.Na sebe jsme ještě dala tenčí bundičku a moha jsem vyrazit.Popadla jsem klíče a šla dolů. Když jsme otevírala dveře tak tam stál Joe přilepený uchem ke dveřím. "Joe co tu sakra děláš? Ty mě snad i odposloucháváš? Mám to snad říct všem a poprosit je aby tě drželi na uzdě když to nedokážu já?? Mám to snad fakt udělat?!" řekla jsem naštvaně.Už mi fakt lezl krkem! Zrovna šel kolem Nick a ptal se co se děje a já že je to dobrý jen kdyby mohl jít Joe s ním někam vyrazit.Třeba na diskotéku prostě někam ale hlavně ať mi už dá pokoj! "Promiň Annie já už toho fakt nechám!" a šli s Nickem ke dveřím aby mohli teda někam vyrazit.
Když šli ke dveřím šla jsme už i já abych mohla čekat na Adama ale on už zvonil na zvonek.Šla jsem teda otevřít.Tam mě Adam přivítal a políbil na přivítanou.Joe šel jenom kolem a přejel ho vražedným pohledem.Já do něho šťouchla at toho nechá.Pak sem chytla Adama za ruku a šli jsme.V parku mi s ním bylo fakt nádherně, pořád sme se k sobě tulili a líbali se. Pak sem šla domů.Převlékla jsem se do pyžama a chtěla jsem už zalehnout do postele.Kevin už dávno spal.Jako miminko :D.Už sem se chtěla přikrýt když najednou začal někdo bušit dole do dveří! Kevin se lekl a vyděšený vstal.Šla jsem s ním otevřít a podívat se kdo to je. Tam se ozývalo " Dělejte otevřete!" opilým hlasem.Bála jsem se tak sem řekla at radši otevře Kevin.Stál tam ...
Pokráčko příště!
Kopírujte se zdrojíkem !!!

Pozastavení!

2. července 2009 v 16:18 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Kecy
Ahoj!!
chceme vám oznámit že ZNOVU pozastavujeme blog asi do konec prázdnin!!
Jsou prázdniny a nechci být člověk co furt sedí u počítače takže ahoooooooj!