3.1.2010 0:42 Rekonstrukce dessu už je v celku hotova ale dodělávám menu a už na tom dělám asi 3 hodky a anvic mi to blbne tak to dodělám zítra. PP

Červen 2009

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 6.díl

30. června 2009 v 20:26 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Řekl Nick. "A kdo to je?" hned jsem vyzvídala a byla z toho jak na trní! "A z jakého filmu je?" pokračovala jsem dál. "No je to Demi Lovato. Je z filmu.." "Camp Rock! Já vím Nicku! Ježiš to je úžasný! Vy dva byste se k sobě dokonale hodili!" dokončila jsem jeho větu a byla z toho úplně nadšená!! " A jakto že spolu ještě nechodíte? Je snad nějaký problém??" zeptala jsem se protože se mi zdálo divné proč spolu ti dva ještě nechodí!
" No to by ti mohl vyprávět Joe!" řekl a nahodil smutný xichtík L ! " Co zase já! Já za to nemůžu že mi vyznala lásku a napsala mi písničku!" bránil se Joe. "Aha tak o tohle teda jde!" přerušila jsem jejich hádku. " tak proč si ji Joe neřekl že nemáš prostě zájem a nevyklopil ji rovnou že ji má rád Nick? Tak bys mu přece pomohl ne? V jednom rozhovoru s tebou sem četla že si prý podle tebe mistr v dohazování tak proč si své fantastické dohazovácké schopnosti nevyužil?" pokračovala jsem a chtěla vyrovnat jejich hádku. "Asi máš pravdu Annie! To sem měl udělat! A to hned! Promiň Nicku! Jsem špatný brácha!" řekl nakonec Joe a bylo mi ho celkem líto že sem ho tak "seřvala"L. "Nic se neděje Joe přece nás dva nerozdělí jen nějaká holka!" řekl Nick a s Joem si na usmířenou podali ruce. " Ehm,ehm jen tak nějaká holka?" přerušila jsem je nachvíli. "Pokud si Nicku pamatuju tak se ti ta jen nějaká holka líbí!" řekla jsem a sjela Nicka takovým divným pohledem. "No máš zase pravdu Annie! To máme fakt tak geniální sestřenku? J" řekl. "Hele fešáku těmi svými lichotkami mě nedostaneš! Ted jdi hezky zavolat Demi a všechno ji vyklop! Jasný?". "No dobře! Ale pod podmínkou že půjdeš se mnou a řekneš co mám říkat jinak budu fakt jak nějaký pitomec!" řekl nejistě a přemlouval mě. "No to teda ne hošánku půjdeš pěkně sám a sám ji to řekneš! Pěkně od srdce! Já jen půjdu s tebou abych se ujistila že ji to nezavěsíš!" řekla jsem a neodbytě jsem trvala na svém! " Tak dobře! Ale co když…" "Žádné ale! Uvidíš že to dopadne dobře!" uklidnila jsem ho a už ho postrkovala ke dveřím ať si zajde někam do rohu zavolat a všechno to Demi vyklopit.Ještě jsem ho teda šla zkontrolovat a pak jak mu to zvedla tak sem se vypařila.
Když sem přišla zpátky do pokoje tak Joe jenom řekl "Páni z tebe jde někdy velký strach sestřenko!" "No jo no to musíš umět Joe J!" řekla jsem. Když si Nick šel zavolat tak sem mezi tím zjistila že Kevinovi se líbí Hilary Duff s že doufá že spolu budou co nevidět chodit protože teď s ní tráví spoustu času! "Tak to ti přeju Kevčo!" popřála jsem mu "aspoň někdo tu pokračuje s láskou dobře:D!". Potom sem se zeptala "A co ty Joe? Taky nějaká slečna ti zamotala hlavu?" zeptala jsem se Joa o kterém jsem ještě nevěděla jak je na tom s láskou. "No já se zamiloval do.." to už nestihl Joe doříct a do pokoje vtrhl celý šťastný Nick!. " Vyšlo to ,vyšlo to! Mám s ní zítra rande! Křičel po celém pokoji úplně šťastný! " Tak to je skvělí Nicku!" křikla jsem a s radostí jsem vstala a šla ho obejmout. " No zítra ji mám o půl sedmé vyzvednout a někam s ní vyrazit jenže já vůbec nevím kam! Poradíš mi Annie?" vyklopil mi a svými psími kukadly se na mě podíval. Nemohla jsem odolat tak sem řekla "Jo jasně! Ráda ti pomůžu!" a už sem šla s ním vybrat místo. "Už to mám! Dva kilometry od našeho domu je úžasná restaurace! Počkej jak ona se jenom jmenuje…Už to mám jmenuje se " Good Taste" (poznámka spisovatelky: má to být dobré chutnání ale s tím taste si nejsem fakt jistá!)! byli jsme tam loni na Vánoce s Jess! Že jo Jess?" řekla jsem po hodině uvažování. "Jo je to tam fakt skvělí Nicku! Jestli chceš Demi překvapit tak tam s ní zajdi!" řekla Jess Nickovi. " Tak jo když to říkáte holky! Já tam teda Demi vezmu!" řekl Nick děkovným tonem. "Tak jo ještě ti vyberem správné oblečení! Přece nechceš abys na prvním rande s Demi vypadal jak bezdomovec!:D" řekla Jess se smíchem. "Haha to nebylo vtipný!" řekl Nick uraženě. "No tak Nicku to byla přeci sranda!" řekla a omluvně se na něj podívala.
Po hodině jsme Nickovi s Jess vybrali krásně černé sako, černé kalhoty, černé kožené boty (které sme mimochodem donutili Nicka vyleštit!:D) a k tomu tmavě modrou kravatu.Jo a ještě pod sakem bude mít bledě modrou košili:D.
Pak jak sme všechno vyřídili volala nás mamka k večeři tak jsme šli.Ještě jsem se zeptala Jess jestli zůstane na večeři že to mojí mamce určitě vadit nebude. "Nee já budu muset už jít slíbila jsem mamce že s pohlídám Kate( i když už jí je 16:D) ať můžou s tátou do divadla." "Aha tak to ti asi už nerozmluvím co?:D" řekla jsem jí a šla ji doprovodit ke dveřím. U dveří se Jess moje máma ptala "Jess ty nezůstaneš na večeři?" no jako bych to neříkala prostě už vím co máma řekne:D. "Ne děkuji paní Johnsnová ale já už budu muset jít. Slíbila jsem totiž mámě že pohlídám Kate at můžou s tátou do divadla."vysvětlila mojí mámě a už frčela.Jak sem za Jess zavřela dveře tak sme si všimla Joa který šel kolem.Přitáhla jsem si ho stranou zeptala jsem se ho kdo se mu teda líbí. On mi odpověděl "No víš mě se líbí…"
Pokráčko příště a napište kdo si myslíte že se Joeovi líbí.Doufám že se vám moje FFka líbíJ

Kopírujte se zdrojíkem !!!

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 5.díl

29. června 2009 v 15:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
S Jonasovými se fakt úžasně povídá!!!Tak hodně jsem se zakecala že jsem úplně zapomněla na Jess! Přece ji to musím říct! Nachvíli jsem se omluvila že si musím něco vyřídit a šla do svého pokoje.Hned sem popadla mobil a vytočila Jessiino číslo.Ozvalo se "Haloo co se stalo Annie?" řekla. "Mám pro tebe úžasnou novinu! Hádej kdo jsou mí bratranci?!" "Nooooo nějací totální ulítlí kluci?" řekla pobaveně. "Neeee Jonas Brothers!!" vykřikla jsem. "Jo jasně a Zac Efron je můj brácha! Lepší blbost sis vymyslet nemohla?" odpověděla mi nevěřícně. "Ale já si nedělám srandu Jess! Oni jsou opravdu mí bratranci! Jestli mi nevěříš tak se klidně stav a já ti je ukážu!" řekla jsem . "Fajn za 10 minut jsem u vás! A běda jestli tam nebudou!" Seběhla jsem dolů a přivolal si kluky stranou. Řekla jsem "Hele kluci já bych měla takovou prosbu! Moje nej kamarádka Jess mi nevěří že jste mí bratranci! Já jsem ji zavolal a ona říkal že ke mně příjde že mi nevěří!tak já bych vás chtěla poprosit jestli byste se jí představili." "Jo jasně to nebude problém pro naši sestřenku všechno! Že jo kluci?" řekl Joe. "JO jasně rádi Jess poznáme!" přidali se Nick s Kevinem."Díky jste zlatí kluci! Fakt ti nejlepší bratranci na světě!" poděkovala jsme jim a jako poděkování jsem každému z nich dala pusu na tvář.
Za 10 minut už Jess přišla a já se mezi tím s kluky domluvila at počkají na nás v mém pokoji a at se tam chovají jako ve svém vlastním pokoji ale at mi hlavně v něm nic neudělají!Jess sem otevřela a ona na mě vybalila "No tak kde ty tvé Jonas Brothers máš?" řekla jsem jí at jde se mnou a šli jsme do mého pokoje.Pak sem od mého pokoje otevřela dveře a nejdřív jukla co kluci dělají. Joe se mi povaloval po posteli(fakt byl na něj hezký pohled!:D), Nick seděl u mého psacího stolu a prohlížel co tam mám a Kevin se procházel po pokoji a prohlížel si moje fotky co sem měla po celých mojich big nástěnkách.Pak vešla do pokoje i Jess a já jen řekla "Tak tady jsou mí milovaní bratranci!" všichni tři na jednou jí řekli "Ahoj Jess!". Ta to nevydržela a začala ječet! "Aaaaaaaa, to jsou oni!! To jsou oni!!" křičela po celém pokoji až sem ji musela zarazit a říct jí at se uklidní a zhluboka dýchá! Jess se teda uklidnila a já naznačila klukům at se přijdou představit. "Já jsem Kevin,těší mě!" Jess to ale nevydržela a spustila ze sebe "já vím vy jste Jonas Brothers!máte skvělou muziku,jste strašně sladcí já vás prostě miluju!!" "Jess!" okřikla jsem jí.S tou holkou je to fakt někdy k nevydržení ale opravdu nevím co bych bez ní dělala kdyby tu nebyla! :) Potom co se Jess uklidnila jsme i s klukama zůstali v mém pokoji a povídali jsi.Povídali jsme si fakt o všem možným ale potom padla otázka "Ann? Jakého z Jonasů tedy nás máš nejradši? Teda měla než si zjistila že sme tví bratranci." Zeptal se věčně zvědaví Joe.Já mu odpověděla "No já nemám žádného z vás nejradši. Vy ste tak všichni na stejno.Nick má krásné čokoládové oči(samozřejmě myslím barvu xD), Joe je strašně vtipný a Kevin má úžasný vkus! Jo a abych ještě nezapomněla na Frankieho. Ten je úplně ze všech nejroztomilejší! Potom se všichni tři na mě krásně usmáli a dali mi pusu na tvář. Každý z nich úplně jinouJ. "A to bylo za co?" zeptala jsem se. "No za to že jsi k nám tak upřímná J!" řekli trojhlasně. "Aha, tak to díky no! To abych byla upřímná vždycky a zasloužovala si tyhle pusy častěji :D" řekla jsem a šibalským úsměvem s usmála:D. Všichni jsme vybuchli smíchy !:D Potom se mě Jess zeptala jak mi to jde s Adamem a já řekla "No úžasně! Je to fakt ten největší sladoušek kterého znám! Je fakt ke mně hodný! Prostě ho ze všech kluků miluju nejvíc!" a zamilovaně jsem se usmála. Joe hned "Cože ty máš kluka? Tak to ho chci tím pádem poznat a varovat ho před tím at ti neubližuje jinak uvidí to točo!:D" Njn prostě celý Joe! Ten největší vtipálek a zároveň ten největší ochránce holek:D! "No když už sme u té zamilovasti jak to vypadá s váma kluci?" zeptala jsem se. "Nooo, já sem se fakt zamiloval do jedné fakt krásné holky co znám z natáčení jednoho filmu!" řekl .....
Pokráčko příště! Pls pište kdo si myslíte že se zamiloval do té osoby z filmu a kdo si myslíte že to jeJ Mějte ne hezky a doufám že se vám moje FFka líbí!
Kopírujte se zdrojíkem !!!

7.Bleskovka

28. června 2009 v 19:26 | KaRoTkA |  Bleskovky
1)Ahoj!
2)Jak je?
3)Co děláš?
4)Můžeš pro nás ještě něco udělat?
5)Jo? TAk to je super hlásni pls TaDyK Pro KaRoTkA Jonas Brothers
6)Dííííííky moc!
7)Vyděl ( a ) Jsi Piráti z karibiku 1,2 nebo 3?
8) Kod se ti nejvíce líbil?
9)Co na diplomek?
10)papa

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 4.díl

28. června 2009 v 15:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Stáli tam Jonas Brothers! Úplně ve mně hrklo! Byla jsem úplně překvapená tak že sem omdlela!Já vím slíbila jsem tátovi že neomdlím ale to nešlo!Prostě se mi zatmělo před očima a BUM!Ležela jsem na zemi!Probudila jsem se potom v Nickově náručí.Byl to krásný pohled na něj když mě pozoroval ze zhora.Viděla jsem ty krásné oči!Oči Nicka Jonase !To je snad jenom sen!Potom ze mě vypadlo "Nicku jak dlouho tu ležím ve tvém náručí a co se stalo? A prosím štípni mě pro jistotu at se můžu přesvědčit o tom že to není sen!" on mi na to odpověděl "Teda moje sestřenka je fakt roztomilá ! :D" řekl "a ležíš tu tak 5 minut a omdlela jsi nwm proč ? a štípat tě nebudu protože to se holkám nedělá!" pokračoval. "Páni! Tak vy přece jenom nejste sen! Je tu i Joe s Kevinem a Fraenkiem? A kde je strejda Kevin a teta Denise? Taky bych je ráda poznala!" všichni se začali smát a Nick mi mezitím pomohl vsát. "Já jsem Joe ale jak vidím to ty už asi víš J" řekl Joe "Já jsem Kevin a zajímalo by mě jestli máš ještě nějaké takové krásné přivítaní?"a mile se usmál.Já jen zčervenala a potom sem se tomu začala smát a řekla "No to nevím tak ale nedivte se mi moji bratranci jsou Jonas Brothers tak co si mám jako o tom myslet?! Vždyť já sem byla a ještě jsem vaše velká fanynka!" obhajovala jsem se. " Tak jak tak slyším bylas taky jedna z našich fanynek, tak to se ti teda tím pádem omlouvám!nedivím se že to s tebou tak seklo!" řekl nakonec Kevin. A můžem pokračovat v seznamování ještě jsem se neseznámila a neodejmula se všemi!(to odejmutí jsem teda chtěla hlavně od kluků!:D).Přišel za mnou Frankie a řekl "Ahoj já jsem Frankie, taky mě tak dobře znáš z médií jako moje bratry?" já mu na to odpověděla "Jasně že jo ty jsi ten nejroztomilejší ze všech Jonasů !" a prohrábla mu ve vlasech.Joe jen řekl svou poznámku "Ehm,ehm to nejsem pro tebe tak roztomilí Ann?" "Jasně že jsi ale to víš Frankie je prostě roztomilejší a s tím se vyrovnat musíš !:)" a co nejmileji jsem se usmála :D. Potom jsem šla za strejdou Kevinem a pořádně ho objala. "Tak konečně vidím tu svojí krásnou a talentovanou neteř Ann! Hodně jsem o tobě slyšel holčičko! J". Já se jen usmála a řekla "No to víš strejdo to mám po svých skvělých rodičích!" a mrkla na mámu s tátou.Oni se jen usmáli a naznačili mi že mě mají opravdu rádi! Potom jsem šla az tetou Denise a ona mě pořádně objala. "Tak tady je ta má neteř! Když jsem viděla tvou fotku jak si byla jako miminko byla jsi roztomilá a teď se z tebe vyklubala taková krásna a křehká dívka!" řekla a já byla opravdu šťastná že jsem mezi tak úžasnými lidmi! Vidět rodinu Jonasových bylo to nejlepší v mém životě a dokonce sem pyšná na to že patřím společně s nimi do rodiny! J

Pokráčko příště pls pište komenty a řekněte svůj názor na tuto FF J díky Ančovička!

Kopírujte se zDrojem!!

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 3.díl

28. června 2009 v 11:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Před kinem
Vybrali jsme si n
ějakou komedii.Myslím že se to jmenovalo "znovu 17".Koupili jsme si lístky a já šla mezitím vybrat místa mezitím Adam šel koupit popcorn a pití.Vybrala jsem místo někde uprostřed.Usadila jsem se a držela místo Adamovi když najednou jsme si všimla jak na mě někdo mává.Byla to Jess! Naznačila jsem ji at jde hned ke mě! "Sakra co tu děláš?" zeptala jsem se naštvaně. "No nemohla jsem si nechat ujít tvou velkou premiéru tak jsem se na vás dva přišla podívat!" odpověděla. "Jess ty ses zbláznila? Dobře ale v polovině fimu odejdeš jasný??". "Rozkaz madam" řekla a odešla.Po chvilce přišel Adam s kyblíkem popcornu a dvěmi colami.Posadil se a já dělala jakoby se nic nestalo.Film byl fakt vtipnej a já se nemohla udržet smíchy.Potom nastala taková romantická chvíle a naše ruce se dotkly při prohrabování se v popcornu(fakt romantika :D).Podívali jsme se na sbe a jeden na druhého se usmál.Měl opravdu nádherné oči! Leskly se mu št
ěstím a radostí.Rozhodla jsem se něco udělat atk sem ho chytla za ruku.Vydržel to až do konce filmu :D.
Po skon
čení filmu sem se rozhlídla jestli už Jess odešla a fakt že jo:D. Jak jsem vyšli Adam navrhl že bychom se mohli jít někde projít.Já jenom ráda souhlasila.A šli jsme se projít do parku.Povídali jsme si o všem možném.Pak mě Adam zastavil , přitáhl si mě k sobě a políbil mě.Pak si mě od sebe odtáhl a řekl " Annie chceš se mnou chodit?" já řekla "Ano!! Konečně jsem se dočkala chvíle kdy se mě na to zeptáš!" a přitáhla si ho pořádně k sobě.Byla z toho pořádná líbačka a já si každou chvíli tohodle líbání užívala!Potom už byl čas kdy sem už musela domů tak mě Adam doprovodil domů.Před domem sem ho znovu políbila a jestě se k němu přitulila.Objímali jsme se tam ješt
ě tak 5 minut ale pak sem už fakt musela jít.Pro změnu mě zase políbil on a já jen s usměvem vešla domů.Ještě jsem se za ním ohlídla a pak už zavřela dveře.
P
řevlékla jsem se do pyžama a spokojeně šla spat.Rodiče už dávno spali tak sem hned před dveřmi nemusela odpovídat na mamčiné otázky :D.Druhý den jsem vztala a jako normal školní den jsem se nachystala do školy. V půl 8 už na me někdo zvonil.Řekla jsem si "Co se děje vždyt Jess nechdí tak brzo" a šla otevřít.Před dveřma stál Adam a pozdravil takhle "Ahoj krásko celou dobu jsem se na tebe těšil" a políbil mě.Celá rozzářená jsem popdla batoh a šla.Cestou do školy nás ještě doběhla celá udýchaná Jess."Ahojky vy dvě hrdličky koukám že ste se konečně dali dohromady! Sluší vám to spolu!" Dvojhlasně sme ji an to odpověděli "Díky!" a pokračovali jsme v cestě.Mezitím ze mě vypadlo že zítra k nám přijede mamčin brácha se s vou rodinou a že je neznám.A jestě jsem dodala že mí bratranci jsou prý celkem slavní tak ani vůbev nevím kdo to je! Řekla jsme naštvaně! "Ale, ale nemrač se ud
ělají se ti vrásky a to by znedokonalilo tvou tvář!" řekl Adam a já mu tu krásnou větu oplatila polibkem!
Sobota(den kdy má přijet velká návštěva)
Dneska má p
řijet ta návštěva na kterou sem byla fakt natěšená celý den!Připravovaly jsme s mamkou občerstvení,uklidily jsme celý d
ům,já si potrénovala na kytaru at ví že mají nějakou talentovanou holku v rodině xD prostě všechno muselo být perfektní!!!!
Zrovna sem byla ve svém pokoji a poslouchala JB když najednou zazvonil zvonek. "Aaaaa to musí bý t oni!" k
řikla jsem a řítila jsem se ke dveřím abych mohla otevřít.Otevřela jsem a stáli tam ....


FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 2.díl

27. června 2009 v 11:00 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
V noci se mi zdál divnej sen.Zdálo se mi že jsme opravdu sestřenka JB a že sem si s něma výborně rozuměla, na koncertech jsem byla vždy ve VIP a různé takové šílenosti.Ráno sem se vzbudila a namířila hned do koupelny.Pak sem se připravila do školy a ve třičtvrtě na 8 už zvonila Jess at už jdu dolů(prostě normálka).Popadla sem batoh, vzala jabko do ruky a šla.Ještě jsem křikla na rodiče ahoj a už zabouchla za sebou dveře.Jess na mě jenom "no to ti zas trvalo" a usmála se.Hned první na co se mě zeptala bylo jak se těším na rande, co si vezmu na sebe a jestli už vím na co kouknem.Řekla jsem že se na rande těším ale mám krapet strach, že nevím na co juknem a že si na sebe vezmu volné červené šaty na ramínkách k tomu červené lodičky a černý svetřík.Ve škole bylo celkem fajn ale dneska sem se moc nemohla soustředit.No to víte čeká mě rande xD.
Po škole jsem šla hned domů.U dveří našeho domu mě zastavila mamka a řekla at jdu s ní na nákupy že musí nakoupit kvůli té návštěvě.Já ji jen zaraženě řekla "Ale oni přijedou až za týden ne mami? To je ještě času dost!" ona na mě "Změna plánu zlatíčko přijedou už pozítří! Kluci se na tebe prý strašně těší a chcou strašně moc poznat svojí sestřenku tak přijedou dříve!" Jen sem si pro sebe řekla "páni to jsem zvědavá co na mě řeknou:D".Jen sem si dala batoh dovnitř a mohly sme jít na nákupy.V obchodě to bylo šílené! Mamka poletovala sem a tam a četla věci ze seznamu.Řekla mi at jí pomůžu vybrat nějaké věci co mladým chutná ale at neberu moc sladkého že má jeden z mých bratránků cukrovku! Já na ní "Cože cukrovku?" to ste mi s tátou nemohli říct víc podrobností dřív??? A jako mami já ani nevím jak se mí bratranci jmenují! A navíc nevím co jsou za slavné osobnosti! To mě budete napínat ještě tak dlouho?" dokončila jsem svůj výrok a nahodila naštvaný výraz. " Zlatíčko promiň ale když ti to neřeknem a necháme tě překvapit tak to bude nejspíš lepší! Protože kdybychom ti to řekli tak bys byla z toho jak na trní!" řekla a pokračovala v nákupu.
Po nákupu jsme dorazily domů a vykládaly tašky s nákupem z auta.Teda řeknu vám nikdy bych vám nepřála nakupovat s mojí matkou!Nakoupily jsme totiž hodně věcí z toho čtvrtinu nepotřebných a když jsme se mamky ptala proč koupila tuhle blbost tak jen řekla "jednou by se nám to mohlo hodit holčičko".Když sme vynesly všechny tašky domů koukla jsme se na hodinky a bylo půl šesté! "Sakra to nemůžu stihnout! Vždyť mě má vyzvednout v šest!" a celá vyplašená jsme utíkala do svého pokoje.Rychle jsem se vysprchovala(samozřejmě jsem an sebe nakýpat sprchový gel abych hezky voněla:D),potom sem v ručníku vběhla do pokoje a vytahovala jsme oblečení co jsem chtěla na sebe.potom jsme si vlasy stáhla do jednoho culíku,navoněla jsem se , dala si řasenku, lesk na rty a byla jsem připravená.Moc malování jsem do kina teda fakt nepotřebovala :D.podívala jsem se na hodinky a bylo za 5 šest. "Ufff" oddychla jsem si a řekla že jsme to tak tak stihla.Vzala jsem klíče,mobil a šla jsme dolů.U botníku mi došlo že do kina v lodičkách asi nebude to pravé tak sem vytáhla svoje černobílé kecky.Nejdřív jsem měla obavy že to k sobě nepůjde ale věřte mi nebo ne nádherně mi to k těm šatem ladilo!ještě jsme se chvilinku kochala a už někdo zvonil.Šla jsem otevřít a tam stal Adam.Měl na sobě rifle a krásnou károvanou košili! "NO teda tobě to sluší" pochválila jsem ho a mile se usmála.On mi na kompliment odpověděl "Taky vypadáš nádherně" Nikdy by mě nenapadlo že holka jako ty si k šatem vezme kecky ale opravdu ti to tak sluší! Jde vidět že máš originální nápady!".Celá jsme zčervenala a pak navrhla že bychom už mohli jít.
Pokráčko příště J pls komentujte

Kopírujte se zdrojíkem !!!

Tak co ???

25. června 2009 v 20:36 | BaRcAs♥Joe♥ |  Kecy
Jen se vás chci zeptat co říkáte na new FFku od Ančovičky?? Já myslím že je good! tak co vy? Doufám že se ozvete !!!

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě 1.díl

24. června 2009 v 20:19 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě

Byl normální školní den.Nějak sem to tam vydržela ale zase taková nuda nebyla.Teda nebýt Jess tak bych asi fakt usla :D.Po škole jsme s Jess,Kate a Adamem(mým klukem snůJ) šli na zmrzku jelikož bylo fakt vedro.Typuju tak 30 stupňů!Povídali jsme si o všem možném... Pak se mě ale Adam zeptal "Annie nechtěla bys se mnou zítra jít třeba do kina?" Zůstala jsem jako zkamenělá ale potom ze mě vypadlo "Jasně ráda" a usmála jsem se co nejroztomileji co to šlo.Potom jsem řekla že už musím domů protože jsem slíbila tátovi že zkusím zahrát na kytaru píseň kterou mi složil.Tak sem se s něma hezky u našeho domu rozloučila a ještě jsem se domluvila s Adamem kdy má pro mě přijít a že o filmu se domluvíme tam.Ještě sem mu dala lehkou pusu na tvář a hledala klíče.Ještě jsem se otočila a všimla si jak Jess na mě nenápadně mrkla at mi to výjdeJ.Vešla jsem do domu celá vysmátá jak sluníčko a mamka hned na mě "Ale,ale mladá dámo jakto že dneska tam rozzářená?" "Maminečko já si létám,já se vznáším já mám rande s Adamem !" "Ale pšššt!" mamka jenom na to "Ach mé dítě milované ty seš zamilovaná až po uši a jo ten Adam je ten sympaťák co stál před našimi dveřmi?" Já jen na to zamilovaně "Ano maminečko" a namířila si to po schodech do mého pokoje.


Po chvíli si m
ě taťka zavolal a mohla jsem zkusit zahrát tu písničku co mi složil.Opravdu se mi líbila!Jmenovala se When I go to fly a byla fakt super hned sem si jí zamilovala! Potom mi taťka řekl že k nám za týden přijedou známí které neznám že přijede bratr od mamky se svou manželkou a se svými syny tak at se chovám slušně (já se mimochodem chovám slušně furt :D )a taky mě upozornil at neomdlím až je uvidím protože jsou jejich syni(tedy mí bratranci) celkem slavní tak at nešílím!Já jen tátovi všechno odkývala a šla do svého pokoje.Přemýšlela jsem kdo by to tak mohl být že jsou tak slavní!Potom mě napadlo že by to mohli být Jonas Brothers ale pak mi došlo že je to totální blbost! Já a Jonásci příbuzní jedině tak ve snu! Ještě dlouho sem přemýšlela o tom kdo by to mohl být ale potom sem musela jít pomoct mamce s večeří,naveče
řet se a jít spát.Zítra zase škola to víte a abych nezapomněla moje rande s Adamem!....

Pokráčko příště, já vím nic moc ale nedivte se moje první FFka! Tak prosím komentujte s citem
J


Kopírujte jen se zdrojem !!!!!

FFka-Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě Úvod

23. června 2009 v 19:24 | BaRcAs♥Joe♥ |  FF- Největší překvapení a zároveň to nejlepší v životě
Ahojky!! Takže mám pro vás uplně novou FFku. Je od MOji kamarádky Ančovičky která nemá blog tak ho dáme na ten náš. Doufám že se vám bude líbít

Ahoj jmenuji se Anna Johnsnová , je mi 17 let a bydlím společně s rodiči v centru New Jersey.Moje mamka(Monicka) a můj taťka(Tom) byli kdysi velmi talentovaní hudebníci.Moje máma zpívala a hrála na klavír, můj táta zase hrál na kytaru a na bicí.Byli a jsou velmi dobří!Opravdu je obdivuji a taky že to mám po nich :D.Mamce je 35 a taťkovi 40.Jsem normal holka co chodí na střední,má spoustu kámošů,je pro každou srandu a miluje své nejbližší.Miluju Jonas Brothers! Jsou skvělí! Nemám nějakého nejvíc oblíbeného,všichni mají v mém srdíčku místo :D.Nick má krásné oči,Joe je zas strašně vtipný a Kevin má zase úžasný vkus! Prostě všichni 3 jsou skvělí! Jo a abych nezapomněla i na Frankeieho- ten je zase úplně roztomilí! Takže kromě JB mám taky ráda Demi Lovato-opravdu ji obdivuji!Z barev mám ráda černou,bílou,červenou a modrou!I když sem jedináček tak nejsem vůbec rozmazlená! Naopak strašně moc bych si přála staršího sourozence! Moje nej kamí se jmenuje Jessika, já ji říkám Jess a obě strašně moc milujeme JB

By Ančovička

Kopírujte Pouze se Zdrojem!!!!!!!!!!!!

SOND-Konec!

23. června 2009 v 10:08 | KaRoTkA♥Nick♥ |  SON...
Ahoj!
Víte jak tu byl SOND-dess? Končí! Nikdo se nepřihlásil! Docela mě to štve ale ne tak moc!! A místo toho bude new soutěž bude SONH-herec!!! Bude za pár minut!
Takže zatím papa!
Jo a chtěla bych poděkovat °°_Luxy_°°!!
Dííííky!!
zatím papa

Diplomky za 6.Bleskovku!!

23. června 2009 v 10:06 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Diplomky a jmenovky
Doufám že se líbí!:-D

2 řetězce na jednou!

22. června 2009 v 21:20 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Řetězi
Posloucháš Tokio Hotel?....ne
Máš vlastní pokojíček?.... ano
Jsi kluk,bo holka??.... holka

6.Bleskovka!!!!!!!!

20. června 2009 v 18:51 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Bleskovky
1) Ahooooooj!!
2)Jak je?
3)Co děláš?
4)Můžeš pro nás něco udělat??
5)Hlásni ♪TADYK♪ pro BaRcAs a ♪TADYK♪ Pro KaRoTkA-BaRcAs Jonas Brothers a ♪TADYK♪ pro BaRcas!
6)díííííííííííííííky moc!!!
7)V Kolik chodíš spát přes týden?
8) a přes víkend?
9) Kam jedeš o prázdninách?
10) co chceš na diplomek?
11) papa a ještě jednou díííííííííííííííky!!!

World Tour Program

20. června 2009 v 16:34 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Jonas Brothers-zajimavosti

Petice!!!

20. června 2009 v 15:51 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Zajimavosti
Proti zabíjení velryb: podepiš petici ZDE je to jednoduché !!
Zachraňte žraloky v Jižní Africe:
Váš hlas k této petici můžete připojit zde
Přehled těch, kteří již podepsali naleznete zde

./gal/_obr_k_clankum/r2008petice3.jpg


Proti vyvražďování tuleňů:
Já už se podepsala. Je to česky, tak lidi pomáhejte !


Celebrity na MTV Music Awards 2008

20. června 2009 v 15:39 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Photoshoots
vma-2008-22.jpg vma-2008-31.jpg vma-2008-41.jpg vma-2008-5.jpg vma-2008-6.jpg vma-2008-7.jpg
Klik na celý článek =)

Řetězák 0.4

20. června 2009 v 15:36 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Řetězi
..Co jsi naposledy poslouchala? ~Jonas Brothers paranoid
..Co si komu naposled napsala? ~ Kámošce
..Komu si naposled nadávala a proč? ~ včera, Protože je blbá
..Kdy ses naposled zranila? ~ před 5 min.
..Komu a kdy si naposled dala pusu? ~ no comment :P
..A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? ~no.......
thblinkingmoney.gif image by Salisko..Kdy si dostala kapesné? ~ Zítra
icon_45.gif image by Salisko..Kdo ti naposled volal? ~ Kika
..Co si naposled jedla? ~Jídlo
..A pila? ~ Kofolu
..Kde si naposled byla? ~ Doma :D
cring..Kdy si naposled brečela? ~ Nevím už...
:tel..Na co ses naposled dívala? ~ na...................Eso
tharrows.gif image by Salisko..A předáš to jako komu? ~ Nwm


Řetězák 0.3

20. června 2009 v 15:17 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Řetězi
Co se ti vybaví když se řekne celer? Zelenina
Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první : Jahoda
Jakou máš barvu vlasů? Hnědé vlasy ( tmavší spíše do černa )
Máš hlad? Jo ( Já mám hlad vždycky )
Černá nebo růžová? No...černá
Mc'Donald nebo KFC? KFC
Punk nebo Hip Hop? Hip Hop
Počítač nebo TV? PC
Skype nebo ICQ? ICQ
Čokoláda nebo chipsy? Čokoláááááááááda

Pravda? Určitě!!!

20. června 2009 v 15:07 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Kecy
Ve věku 3 let - nepočurávat se
Ve věk 10 let - mít přátele
Ve věk 17 let - mít sex
Ve věk 25 let - mít peníze
Ve věk 35 let - mít peníze
Ve věk 45 let - mít peníze
Ve věk 55 let - mít peníze
Ve věk 65 let - mít sex
Ve věk 75 let - mít přátele
Ve věk 85 let - nepočurávat se


Kdo se ptá?

20. června 2009 v 15:06 | KaRoTkA♥Nick♥ |  Kecy
http://www.dazzlelicious.com/pics/pixels/06.gifTy jsi zase za počítačem?
(rodiče)
http://www.dazzlelicious.com/pics/pixels/06.gifNo ty jsi ale vyrostl/a...
(babička a děda)
http://www.dazzlelicious.com/pics/pixels/06.gifNediskutuj se mnou!
(rodiče a učitelky)
http://www.dazzlelicious.com/pics/pixels/06.gifProč necháváš puštěnou vodu?
(babička a děda)
http://www.dazzlelicious.com/pics/pixels/06.gifDrž hubu!
(sourozenec)